تور زمینی باتومی

هتل های قابل رزرو تور زمینی باتومی

خدمات تور زمینی باتومی

اقامت در هتل منتخب
بیمه مسافرتی
ترانسفر رفت و برگشت
راهنمای سفر
صبحانه در هتل
گشت شهری

مدارک مورد نیاز تور زمینی باتومی

شاید شما هم قصد سفر به کشور گرجستان و  شهر ساحلی باتومی را داشته باشید و اگر قصد دارید در یکی از تورهای زمینی باتومی ثبت نام کنید،همراه سفریتا باشید تا به شما بگوئیم که چه کارهای در باتومی باید انجام دهید،بهترین فصل سفر به باتومی چه زمانی است؟،تور زمینی باتومی شامل چه مواردی است،از ایران تا شهر باتومی چقدر فاصله دارید،راه های رسید به باتومی چیست؟،بهترین هتل باتومی کدام است و چطور میتوانید در باتومی اقامت راحتی داشته باشیم و … این نکاتی است که در این نوشته به شما خواهیم گفت تا در تور زمینی باتومی به راحتی خوشگذرانی کنید.

سوالات متداول تور زمینی باتومی

اگر در تور باتومی قصد دارید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

چندین گزینه حمل و نقل در شهر باتومی وجود دارد که از آن جمله تاکسی، اتوبوس، مینی بوس و دوچرخه است.

تاکسی

سریع ترین و راحت ترین وسیله نقلیه عمومی است که در 24 ساعت قابلیت استفاده دارد. از تاکسی هایی استفاده کنید که تاکسی متر دارند.

اتوبوس و مینی بوس

شهر باتومی چندین خط اتوبوس مدرن و تمیز دارد که مسیرهای متفاوتی در شهر را طی می کنند. هزینه بلیت اتوبوس ها تنها 1 لاری گرجستان  است که می توانید آن را از خود راننده اتوبوس تهیه کنید. با استفاده از خطوط 9 و 10 اتوبوس می توانید تا فرودگاه باتومی بروید.

مینی بوس های شهر مسیرهای بیشتری را طی می کنند و اگر شما دست تکان دهید، برای شما می ایستند. هزینه مینی بوس ها 40 تا 60 تتری (سکه های گرجی) بوده و به هنگام خروج از وسیله پرداخت می شود.

دوچرخه

یک شبکه از مسیر دوچرخه سواری در درون شهر باتومی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید به نقاط مهم شهر دست یابید و یا در کناره دریا و در طی ساحل به ورزش بپردازید. مسیر دوچرخه سواری باتومی با خطی قرمز مشخص شده اند. می توانید دوچرخه ها را از باتوم ولو (BatumVelo) اجاره کنید. منتها برای استفاده از دوچرخه ها نیاز به کارت باتوم ولو دارید که آن را باید از مرکز اطلاعات گردشگران تور باتومی در کنار فواره اصلی شهر تهیه کنید. هزینه این کارت ها برابر با 20 لاری گرجستان است و اعتباری 12 ماهه دارند.

از جاذبه ها و دیدنی های شهر باتومی که در تور زمینی باتومی باید از آن دیدن کنید را در ادامه لیست کرده ایم :

 • قلعه گونیو
 • بلوار باتومی
 • تله کابین آرگو
 • دلفیناریوم باتومی
 • مجسمه علی و نینو
 • باغ گیاهشناسی باتومی

مسلما سفر هوایی باتومی بهتر از سفر زمینی باتومی است.اما با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه های سفر هوایی گرجستان،رزرو تور زمینی باتومی،میتواند توجیه اقتصادی داشته باشد.

زبان رسمی گرجی است.اکثر مردم به زبان روسی صحبت میکنند و کمتر کسی را خواهید یافت که به زبان انگلیسی مسلط باشد.بهترین کار برای شما این این برنامه GOOGLE TRANSLATE را در موبال خود نصب کنید و با انتخاب زبان گرجی،به راحتی در شهر رفت و آمد کنید.

فصل بهار و تابستان

لاری

در مجموع خرید در شهر باتومی را به شما پیشنهاد نمیدهیم.به خاطر اینکه واحد پول نسبتا گرانی دارد،میتواند در صورتیکه از تور زمینی باتومی ترابزون استفاده میکنید،خرید خود را در شهر ترابزون انجام دهید.

برای راحتی مسافران،تورهای زمینی باتومی با اتوبوس VIP تخت شو هماهنگ میشود.

حدود 2 الی 3 ساعت.
در جریان باشید که معمولا در کنار رزرو تور باتومی،متیوانید از رزرو تور ترکیبی ترابزون باتومی نیز بهره مند شوید.یعنی اگر قصد سفر به شهر باتومی را دارید،به صرفه تر است که تور ترابزون باتومی رزرو کنید.

همه جای باتومی قشنگ است اما بیشتر سعی کنید نسبت به رزرو هتل در مرکز شهر اقدام کنید تا هزینه گرفتن تاکسی و رفت و آمد نداشته باشید.

نظرات کاربران تور زمینی باتومی

ثبت دیدگاه

 • انتخاب کنید
 • انتخاب کنید
  خبرنامه

  عضویت در خبرنامه

  دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه