تور باکو ( کشور آذربایجان )

لذت یک سفر خوب و هیجان انگیز با تور باکو ( کشور آذربایجان )

تور باکو ( کشور آذربایجان )

تور کریسمس باکو

شهر مبدا: تهران

شهر مقصد: باکو


شروع قیمت از

تور زمینی باکو

شهر مبدا: تهران

شهر مقصد: باکو


شروع قیمت از ۰تومان

تور فرمول یک باکو

شهر مبدا: تهران

شهر مقصد: باکو


شروع قیمت از

تور اسکی شاهداغ

شهر مبدا: تهران

شهر مقصد: شاهداغ


شروع قیمت از

اگر در حال برنامه ریزی سفر به باکو هستید و دوست دارید تور باکو را در بهترین شرایط و قیمت مناسب رزرو کنید،در اینجا میتوانید لیست پکیج تور کامل باکو که شامل تور زمینی باکو،تور هوایی باکو،تور باکو کریسمس،تور باکو نوروز 1402،تور باکو از تبریز،آستارا،رشت و شهرهای مختلف و … را مشاهده کنید.ما به شما ضمانت میدهیم که به عنوان کارگزار باکو و مجری مستقیم تورهای باکو،ارزانترین و با کیفیت ترین تورهای باکو را پیشنهاد دهیم.

هزینه تور باکو چقدر است؟

این بستگی به این دارد که تور باکو زمینی باشد یا هوایی.در نظر داشته باشید که قیمت تور زمینی باکو مناسب تر از قیمت تور هوایی باکو است.همچنین،بر اساس قیمت و درجه هتل های باکو،خدمات دریافتی در شهر باکو و تعداد شب هایی که در باکو میخواهید بمانید،قیمت تور باکو،متغیر خواهد بود.

با این حال،میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد سفرتان،پکیج تور باکو را مشاهده کرده و در صورت وجود هرگونه سوال،با ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

تور باکو چند روزه رزرو کنیم؟

بستگی به نوع سفر شما دارد.اما اگر به قصد توریستی به این شهر سفر میکنید،تور سه شب و چهار روز باکو،برای شما کافی خواهد بود و با یک برنامه ریزی درست،میتوانید از دیدنی های باکو بازدید کنید.

ویزای آذربایجان در تور محاسبه میشود؟

اگر سفر زمینی به باکو داشته باشید،معمولا ویزای آذربایجان را در تور محاسبه خواهند کرد،اما در صورت رزرو تور هوایی باکو،میتوانید ویزا فرودگاهی آذربایجان بگیرید.در نظر داشته باشید که هزینه ویزای آذربایجان 30 دلار است.

سوالات متداول در مورد تور باکو ( کشور آذربایجان )

بهار و تابستان

در مراکز توریستی شهر مانند میدان فواره ها،ایچری شهر،خیابان نظامی،28 می و …

با رزرو هتل های مرکز شهر باکو،میتوانید دسترسی آسان به دیدنی ها و مراکز مهم داشته باشید..

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه