اجاره آپارتمان در باکو

قیمت سوئیت و آپارتمان در باکو

مقصد شما کجاست ؟
انتخاب تاریخ رفت
انتخاب تاریخ برگشت

فیلتر نتایج جستجو

مشخصات

جستجو
داخل هتل آپارتمان رویال پارک ویو

هتل آپارتمان رویال پارک ویو

باکو

اتاق

تخت

مهمان

۱.۳ کیلومتر تا مترو

۱.۱ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
استخر روباز هتل آپارتمان هوم بریج باکو

هتل آپارتمان هوم بریج

باکو

اتاق

تخت

مهمان

۱۲.۹ کیلومتر تا مترو

۱۴.۶ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
سالن پذیرایی آپارتمان شماره 18

آپارتمان شماره ۱۸(کد U6)

باکو

۴ اتاق

۴ تخت

۱۰ مهمان

۵۰۰ متر تا مترو

۲ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
سالن پذیرایی آپارتمان شمار 17

آپارتمان شماره ۱۷(کد U5)

باکو

۲ اتاق

۳ تخت

۴ مهمان

۶۵۰ متر تا مترو

۴.۲ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
آشپزخانه آپارتمان شماره 16

آپارتمان شماره ۱۶ (کد U4)

باکو

۳ اتاق

۳ تخت

۶ مهمان

۲.۷ کیلومتر تا مترو

۳.۵ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
اتاق خواب آپارتمان شماره 15

آپارتمان شماره ۱۵ (U3)

باکو

۳ اتاق

۳ تخت

۶ مهمان

۱.۲ کیلومتر تا مترو

۱.۴ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
آشپزخانه آپارتمان شماره 14

آپارتمان شماره ۱۴ (کد U2)

باکو

۳ اتاق

۳ تخت

۶ مهمان

۹۵۰ متر تا مترو

۲.۵ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
اتاق خواب آپارتمان شماره 13

آپارتمان شماره ۱۳(کد U1)

باکو

۲ اتاق

۳ تخت

۴ مهمان

۷۵۰ متر تا مترو

۲.۹ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
سالن پذیرایی آپارتمان شماره 12

آپارتمان شماره ۱۲(کد H12)

باکو

۲ اتاق

۲ تخت

۴ مهمان

۵۵۰ متر تا مترو

۲ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان
سالن پذیرایی آپارتمان شماره 11

آپارتمان شماره ۱۱(کد H11)

باکو

۲ اتاق

۲ تخت

۴ مهمان

۵۵۰ متر تا مترو

۲.۱ کیلومتر تامرکزشهر

شروع قیمت برای ۱ شب

۰تومان

لطفا در جریان باشید که به دلیل بسته بودن مرزهای زمینی جمهوری آذربایحان،فقط امکان رزرو تور باکو به صورت هوایی وجود دارد و در صورت نیاز برای اجاره آپارتمان در باکو ما در خدمت شما هستیم.

سوالات متداول در مورد اجاره آپارتمان در باکو

مسلما شهر باکو شهری امن است.فرقی ندارد که برای اقامت در باکو به آپارتمان بروید یا هتل.مهم این است که با کارگزاری مطمئن طرف حساب باشید تا از روز اول تا آخر سفر شما را پشتیبانی کند.اما برای اطلاعات بیشتر بهتر است بدانید که هتل به دلیل وجود امکاناتی همچون دوربین مداربسته،دربان و … شرایط امنیتی بهتری نسبت به آپارتمان دارد.اگرچه در کنار اکثر آپارتمان های باکو نیز،دوربین نصب شده است.

بله

پیشنهاد ما در نزدیکی میدان فواره ها است.طبیعتا هرچه آپارتمان شما به مناطق تاریخی و جاذبه های توریستی باکو نزدیکتر باشد بهتر است اما ممکن است قیمت آپارتمان در این مناطق کمی گران باشد یا آپارتمان های قدیمی نصیب شما بشود؛ در این صورت برای اجاره آپارتمان در باکو بهتر است مناطقی را انتخاب کنید که دسترسی راحت تری به ایستگاه های مترو یا اتوبوس داشته باشد و مجبور به پرداخت هزینه تاکسی برای رسیدن به مرکز شهر نباشید.

بدون تخت هزینه ندارد اما تا 8 سالگی

خوب،این برای همه روشن است که امکانات هتل همیشه بهتر و کامل تر از امکان آپارتمان است.مسلما هرکدام ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارند.اگر قصد دارید امکاناتی همچون استخر،سونا،جکوزی و … را داشته باشید،بهتر است که به سراغ رزرو هتل های باکو بروید.اگر به صورت گروهی سفر میکنید و دوست دارید از قوانین خاص هتل دور باشید،بهتر است به سراغ رزرو آپارتمان در باکو بروید.

زمانی که بیش از چهار نفر باشید.

قیمت اجاره آپارتمان در باکو و هزینه رزرو آپارتمان یا سوئیت در باکو معمولا با توجه به موقعیت و امکانات آپارتمان تعیین میشود.به همین منظور اگر به دنبال قیمت مناسب هستید،بهتر است با همکاران ما در باکوهلدینگ در تماس باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.

در بحث راحتی باید گفت که آپارتمان دارای بیشترین راحتی در بین این اماکن اقامتی است بدلیل اینکه دقیقا مثل منزل شماست و شما میتوانید به منزل خود میهمان دعوت کنید ، میتوانید در منزل خود آشپزی و شستشو کنید ، میتوانید میهمانی بگیرید و با صدای بلند (با رعایت همسایگی ) موسیقی گوش کنید و… در صورتیکه در هتل و هاستل مقرراتی وجود دارد که ملزم به رعایت آن ها هستید و نمی توانید از قوانین تخطی کنید .

برای اینکه بتوانید آپارتمان در باکو رزرو کنید،باید پاسپورت خود را به عنوان امانت نزد اجاره دهنده ارائه دهید.

بله

موقعیت،تازه ساخت بودن یا کهنه ساخت،امکانات

برای اینکه خیال شما از رزرو آپارتمان در باکو راحت باشد،بهتر است که با شرکت های معتبر در تماس باشید.توجه داشته باشید که برخی از افراد با سوء استفاده از مسافران در شهر باکو،با قیمت های نجومی مسافران عزیز را طعمه قرار میدهند.همچنین ممکن است در زمان رزرو آپارتمان از طریق افراد یا شرکت های متفرقه آپارتمانی را که شما بر سر آن توافق کرده اید،در شهر باکو به شما ندهند و به جای آن آپارتمانی دیگر را برای شما در نظر گرفته باشند.در برخی از موارد،برخی از افراد که قصد اجاره آپارتمان به هموطنانمان را داشته اند،مسافران عزیز با مشکلات جدی روبرو بوده اند.

حتی ممکن است در برخی موارد به شما قول آپارتمان یا سوئیت در مرکز شهر را بدهند و پس از سفر به باکو،شما با سوئیت یا آپارتمانی در فاصله دور از شهر مواجه شوید.پس بنابراین به شما پیشنهاد میدهیم در صورتیکه قصد رزرو و اجاره آپارتمان در باکو را دارید،از شرکت های معتبر که دارای دفتر در تهران و باکو هستند اقدام فرمائید.

اکثر مسافران ایرانی از آنجایی که به صورت دسته جمعی سفر میکنند و در پی رزرو آپارتمان در باکو با قیمت مناسب هستند و درکنار آن دوست دارند که محل اقامت آن ها نزدیک به دیدنی های باکو باشد،بهتر است در پی آپارتمانی باشند که قیمت آن مقرون به صرفه باشد و به جاذبه های توریستی شهر نزدیک باشد.