1. صفحه اصلی
  2. »
  3. مجله گردشگری
  4. »
  5. بلیت اتوبوس باکو

بلیت اتوبوس باکو

چطور بلیت اتوبوس باکو به تهران رزرو کنیم؟

یکی از مهمترین دغدغه های مسافرانی که قصد سفر به شهر باکو را دارند،رزرو بلیت اتوبوس باکو به تهران و سایر شهرهای ایران است.به همین منظور ما سعی کرده ایم تا در مورد اینکه چطور می توان نسبت به رزرو آن اقدام کرد،اطلاعاتی ارائه دهیم تا در صورت نیاز نسبت به رزرو آن از شهر باکو اقدام کنید.در ادامه همراه سفریتا باشید.

تصویری از ترمینال بین المللی باکو

قبل از هر چیز باید بدانید که تمامی اتوبوس هایی که از تهران و سایر شهرها به شهر باکو حرکت می کنند در ترمینال باکو توقف خواهند داشت و برای اینکه بتوانید به هتل یا محل اقامت خود برسید باید از طریق تاکسی یا ترانسفر در شهر باکو،اقدام کنید.پس نگران این موضوع نیز نباشید.زیرا با کادری حرفه ای در کنار شما خواهیم بود و با ارائه خدماتی با کیفیت و ارزانفشما را تا محل اقامتتان راهنمایی خواهیم کرد.

شرایط رزرو بلیت اتوبوس باکو به تهران و سایر شهرها

برای اینکه بتوانید نسبت به رزرو بلیت اتوبوس اقدام کنید،باید با ما در تماس باشید تا زمان های حرکت را به شما اعلام کنیم.دلیل این امر نیز این است که اتوبوس ها از سمت باکو،زمان بندی منظمی ندارند و به همین دلیل از قرار دادن زمانبندی بر روی سایت معذوریم.بعد از تماس و مطلع شدن از زمان حرکت اتوبوس های باکو به تهران و سایر شهرها،تنها کافی است اسکن پاسپورت خود را برای ما ارسال کنید تا رزرو شما را انجام دهیم.همچنین برای پرداخت هزینه نیز،باید با دفتر تهران در تماس باشید و مبلغ خو را به حساب آن ها واریز فرمائید.

آیا بابت رزرو به شما تائیدیه بلیت ارائه می شود؟

بله.

برای اینکه خیال شما بابت رزرو اتوبوس باکو به تهران و یا سایر شهرها راحت باشد،ما برای شما،یک تائید یا مدرکی که نشان دهنده رزرو شما باشد،ارسال خواهیم کرد و شما می توانید با در درست داشتن آن،به راحتی سفر خود را برنامه ریزی کنید.

نکاتی در مورد رزرو اتوبوس باکو به تهران و سایر شهرها

  1. مرز عبوری اتوبوس باکو به تهران مرز آستارا می باشد.
  2. در حال حاضر،فقط به مقصد تهران اتوبوس موجود است.
  3. معمولا حرکت اتوبوس ها از ترمینال بین المللی باکو،ساعت ۹ صبح و ۱۶ می باشد.
  4. مدت زمان تقریبی سفر شما با احتساب معطلی مرز نهایتا چیزی حدود ۱۴ ساعت می باشد.
  5. برای تهیه بلیط اتوبوس باکو به تهران حدودا می بایست ۱۰ روز قبل اقدام به تهیه بلیط بفرمائید.
  6. بلیط های اتوبوس به هیچ عنوان قابل استرداد نیستند پس قبل از خرید حتما نسبت به تاریخ حرکت خود دقت فرمائید.

خواهشمندیم در صورت نیاز،در مورد رزرو هتل در باکو،اجاره آپارتمان در باکو،تور زمینی باکو،اخذ ویزای آذربایجان و تور باکو،با ما در تماس باشید.

موفق باشید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه