1. صفحه اصلی
  2. »
  3. مجله گردشگری
  4. »
  5. پارک آبی شیخوف باکو

پارک آبی شیخوف باکو

پارک آبی شیخوف باکو و اطلاعاتی در مورد آن

مسلما شما هم در سف به شهر باکو مخصوصا در فصل تابستان به دنبال یک تفریح آبی جذاب هستید تا کمی خوشگذرانی کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و خانواده ثبت کنید.به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از پارک های آبی باکو بپردازیم تا در صورت نیاز و در سفر به شهر زیبای باکو از آن استفاده کنید.در ادامه همراه سفریتا باشید.

پارک آبی شیخوف باکوآکو پارک شیخوف یکی از محبوب ترین مجتمع های ساحلی شهر است که با تجهیزات خوب خود،باعث شده است تا از دیگر پارک های آبی متفاوت باشد.سایبان ها و دوش های متفاوتی را می توان در این مجموعه ی آبی مشاهده کرد.علاوه بر این، جاذبه ها، کافه هایی نیز جهت رفاه مسافران تور باکو تعبیه شده است.علاوه بر این، اسلاید آب، ترامپولین، ۳ استخر بزرگ و ۱ استخر کودکان نیز بخشی از این مجموعه است.

بگذارید یک چیز دیگر را یادآوری کنیم:ساحل پارک آبی شیخوف یکی از پاک ترین سواحل شهر باکو است.سایبان های رنگی برای مهمانان در دسترس هستند. علاوه بر این، سونا در اطراف استخر وجود دارد.هزینه ورود به این ساحل شامل تمام خدماتی است که در این مجموعه ارائه شده است.

توجه داشته باشید که این پارک آبی در طول آخر هفته،گرانتر است.غذا و نوشیدنی در داخل نیز بسیار گران و ضعیف است.این پارک آبی در برابر پاک آبی دالغا بیچ ضعیف تر است.

آدرس : این مجموعه در کنار رستوران ساحلی ۱۰۰۱ Gece واقع شده است.(منطقه Shikhovo )

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شود و همچین در صورتیکه قصد رزرو هتل های باکو و تور زمینی باکو را دارید، با ما در تماس باشید.ما به عنوان کارگزار باکو سعی داریم تا خدمات با کیفیتی را ارائه دهیم.شما می توانید ازز طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما،اطلاعات مفیدی راجع به شهر باکو به دست آورید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه