باکو در شب

اگر قصد سفر به شهر زیبای باکو را دارید و به دنیال آن هستید که بدانید دیدنی های باکو در شب چیست و کدام یک از مناطق این شهر را می توان در شب گشت،می توانید در این نوشته آن را بیابید.ما سعی کرده ایم تا به شما نشان دهیم که این شهر در شب چطور است و چه کارهایی می توانید در این شهر زیبا انجام دهید.در ادامه همراه سفریتا باشید.

۱.پارک آپلند باکو در شب

یکی از جذاب ترین نقاط،پارک آپلند است که می تواند شما را حیرت زده کند.اگر قصد دارید در تور باکو،نمای زیبا از شهر باکو داشته باشید،پیشنهاد میکنیم به این پارک بروید و از تماشای این شهر زیبا در شب لذت ببرید.در این پارک می توانید تصاویر خاطره انگیز در کنار برج های شعله از خود بگیرید و لذت ببرید.

نمای شهر باکو از پارک آپلند در شب

نمای شهر باکو از پارک آپلند در شب

۲.به خیابان نظامی بروید

یکی دیگر از دیدنی های باکو در شب،خیابان نظامی است که بسیار جذاب است.انواع رستوران،کلاب،فروشگاه های متنوع،خیابان های سنگ فرش که با لوسترهای زیبا و ساختمان های قدیمی تزئین شده است،می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.در این منطقه صندلی های زیادی برای رفاه حال مسافران تعبیه شده است.از مهمترین دیدنی های این نقطه می توان به میدان فواره ها اشاره کرد.

خیابان نظامی باکو در شب

۳.پارک بولوار در شب زیباست

بلوار شهر یا بلوار دریا،یکی از دیدنی ترین و پر جنب و جوش ترین مکان های باکو است که پیشنهاد می شود حتی برای یک بار هم که شده با این مکان بروید و از قدم زدن در آن لذت ببرید.این بلوار در ساحل دریای خزر ساخته شده است و شما می توانید از دیدن آن لذت ببرید.اکثر ساختمان ها مدرن باکو و مراکز خرید در روبروی این بلوار واقع شده است.

بولوار شهر باکو در شب


راستی اگر قصد دارید به شهر باکو سفر کنید،شما میتوانید برای رزرو تور زمینی باکو،ویزای آذربایجان،رزرو هتل در باکو و سایر خدمات با ما در تماس باشید.ما به عنوان کارگزار باکو در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای شما مهیا سازیم.

به امید دیدار شما عزیزان در شهر زیبای باکو ….

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه