بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰

بر اساس اعلام رسمی اتحادیه فوتبال اروپا، به دلیل بحران عمومی ویروس کرونا، مسابقات نهایی یورو ۲۰۲۰ که قرار بود از تاریخ ۱۲ ژویٔن تا تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۲۰ در ۱۲ شهر، ۱۲ کشور عضو یوفا برگزار شود،با یکسال تعویق به تاریخ های ۱۱ ژویٔن تا ۱۱ جولای ۲۰۲۱ موکول گردید.به همین منظور ما در ادامه شرایط مسابقات یورو ۲۰۲۰ در باکو را برای کابران شرح میدهیم تا در صورت نیاز در آن شرکت کنند.در ادامه همراه سفریتا باشید.

قیمت و زمان بندی یورو ۲۰۲۰ در باکو

لیست بازی های یورو 2020 در باکو

لیست بازی های یورو ۲۰۲۰ در باکو

توجه داشته باشید.

 • لازم به ذکر است که برای رزرو بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰ در باکو،به ازای هر بلیت ۱۵ یورو کارمزد دریافت خواهد شد.
 • در صورتیکه تور باکو برای این مسابقات را از ما خریداری کنید،بابت رزرو بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰ از شما ۱۵ یورو دریافت نخواهد شد.

لیست کشورهای برگزار کننده

در این دیدارها، کشورهای میزبان به شرج زیر خواهند بود :

 1. آلمان(استادیوم آرنا مونیخ)
 2. ایتالیا( استادیوم المپیکو رم)
 3. انگلستان(استادیوم ومبلی لندن)
 4. دانمارک(استادیوم پارکن کپنهاگ)
 5. اسپانیا(استادیوم سن مامس بیلبایٔو)
 6. رومانی(استادیوم نشنال آرنا بخارست)
 7. هلند(استادیوم یوهان کرویف آمستردام)
 8. اسکاتلند(استادیوم همپدن پارک گلاسکو)
 9. جمهوری آذربایجان( استادیوم المپیک باکو)
 10. جمهوری ایرلند(استادیوم دوبلین آرنا دوبلین)
 11. مجارستان(استادیوم پوشکاش آرنا بوداپست)
 12. روسیه(استادیوم کرستو فسکی سن پترزبورگ)

دیدار افتتاحیه در ورزشگاه المپیکو رم و دیدار فینال در ورزشگاه ومبلی لندن انجام خواهد شد.همچنین ورزشگاه المپیک باکو، میزبانی ۳ بازی مرحله گروهی (بازی اول دیدار ولز – سویٔیس در تاریخ ۱۲ ژویٔن ۲۰۲۱- بازی دوم دیدار ترکیه-ولز در تاریخ ۱۶ ژویٔن۲۰۲۱- بازی سوم دیدار سویٔیس-ترکیه در تاریخ ۲۰ ژویٔن ۲۰۲۱) و بازی یک چهارم پایانی در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۱ را بر عهده خواهد داشت.

از شصتمین سالگرد قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۲، کمیته اجرایی UEFA تصمیم گرفت که مسابقات قهرمانی را در سرتاسر قاره برگزار کند.مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در سال ۲۰۲۰ در ۱۲ استادیوم مختلف در ۱۲ شهر ۱۲ کشور برگزار خواهد شد. در هر یک از این استادیوم ها، حداقل سه بازی از مرحله گروهی برگزار خواهد شد.

بازی های یورو 2020 در آذربایجان

از این بین چهار بازی در بزرگترین استادیوم آذربایجان – استادیوم المپیک باکو برگزار می شود که می تواند ۶۸،۷۰۰ تماشاگر را در خود جای دهد. مسابقات در تاریخ ۱۲، ۱۶، ۲۰ جون (در گروه A) و ۳ جولای (۱/۴ فینال)  برگزار خواهد شد.باکو، محل جدیدی از رویدادهای مهم بین المللی ورزشی، توانسته است جهان را با مهارت های سازمانی خود متعجب کند.پیشتر، Aleksander Ceferin، رئیس UEFA، برای شرکت در مراسم افتتاحیه لوگوی مسابقات قهرمانی اروپا در سال ۲۰۲۰ وارد باکو شد.

انجمن فدراسیون های فوتبال آذربایجان (AFFA) یک سازمان غیر دولتی مستقل است که فوتبال را در آذربایجان کنترل می کند. AFFA عضو فیفا و یوفا است.دفتر مرکزی این سازمان در باکو مستقر است. دفاتر منطقه ای این سازمان همچنین فعالیت می کنند. AFFA در ارتقاء و توسعه لیگ برتر آذربایجان، جام آذربایجان، بازی های تیم ملی و به طور کلی تمام فوتبال مشغول است.اگر قصد دارید که در این مسابقات حضور داشته باشید و به دنبال تهیه ی بلیت بازی های یورو ۲۰۲۰ باکو هستید،میتوانید با مادر تماس باشید تا مراحل رزرو را برای شما انجام دهیم.


راستی اگر قصد دارید به شهر باکو سفر کنید،شما میتوانید برای رزرو تور زمینی باکو،ویزای آذربایجان،رزرو هتل در باکو و سایر خدمات با ما در تماس باشید.ما به عنوان کارگزار باکو در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای شما مهیا سازیم.

به امید دیدار شما عزیزان در شهر زیبای باکو ….

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه