1. صفحه اصلی
  2. »
  3. مجله گردشگری
  4. »
  5. هتل های دارای پارک آبی

هتل های دارای پارک آبی

اگر قصد دارید در فصل تابستان به شهر باکو سفر کنید و دوست دارید در یکی از هتل های ساحلی یا هتل های دارای پارک آبی در باکو اقامت داشته باشید،همراه سفریتا باشید تا شما را در مرحله رزرو هتل در باکو راهنمایی کنیم.تعداد این هتل ها انگشت شمار هستند اما بهتر است قبل از رزرو ،اطلاعاتی در مورد آن ها داشته باشید تا اقامتی جذاب در کنار تفریحات آبی و دریایی داشته باشید.

هتل با پارک آبی یا مرکز شهر؟

قبل از اینکه به معرفی هتل هایی که دارای پارک هستند بپردازیم،بهتر است بررسی کنید که هدف شما از سفر به باکو چیست.به عنوان مثال اگر قصد دارید از این شهر بازدید کنید،مسلما هتل های ساحلی یا هتل هایی که دارای تفریحاتی نظیر پارک آبی هستند برای شما مناسب نخواهد بود.به این دلیل که اکثر تورهای باکو به مدت ۳ شب و ۴ روز یا ۴ شب و ۵ روز خدمات ارائه میدهند و برای اینکه هم از تفریحات آبی استفاده کنید و هم از این شهر دیدن کنیدفکافی نخواهد بود.پس قبل از رزرو هتل در باکو،بررسی کنید که هدف شما از سفر به این شهر چیست.برای اینکه بهتر متوجه این موضع شوید،میتوانید صفحه ی هتل ساحلی یا مرکز شهر را مطالعه کنید.

۱.هتل آف باکو

این هتل،یکی از گزینه های معروف نزد ایرانیان است و دارای پارک آبی است.اما بر خلاف تصور و تعریف برخی از دوستان دارای ساحل اختصاصی نیست و برای این که به ساحل برسید،باید از روی یک پل،به آن طرف خیابان بروید و از ساحل استفاده کنید.با توجه به قیمت ارزان و مقرون به صرفه هتل آف باکو،اکثر مسافران ایران در تور باکو،نسبت به رزرو این هتل اقدام میکنند.لازم به ذکر است که این هتل یکی از هتل های چهار ستاره باکو است و در منطقه نوخانی واقع شده است.جایی که حدود ۴۰ کیلومتر تا مرکز شهر باکو یعنی میدان فواره،فاصله خواهید داشت.

تصویری از هتل آف باکو

۲.هتل اسپرینگ

این هتل نیز یکی از هتل های پنج ستاره باکو است که در منطقه نوخانی واقع شده است و با توجه به قیمت مناسبش،مورد توجه مسافران ایرانی قرار دارد.هتل اسپرینگ دارای پارک آبی و تفریحات خوبی است که میتواند حسابی شما را سرگرم کند.استخرهای متنوع،سالن ورزشی،سرسره های آبی و … از جمله امکانات این هتل است.

استخر روباز و پارک آبی هتل اسپرینگ باکو

۳.هتل مای بیچ

این هتل نیز در منطقه نوخانی واقع شده است و دارای ساحلی اختصاصی است.قیمت هتل مای بیچ به صرفه است و یکی از هتل های است که دارای پارک آبی کوچک است و در بین مسافران ناشناخته است.لازم به ذکر است که هتل مای بیچ با توجه به سه ستاره بودنش،دارای کیفیت خوبی است.

پارک آبی هتل مای بیچ باکو

۵.هتل پولمن

این هتل یکی از هتل های لوکس و پنج ستاره است که در منطقه بادامدار واقع شده است.اگرچه در بین هتل های دارای پارک آبی در باکو واقع شده است،اما در کنار ساحل واقع نشده است.پس اگر به دنبال یکی از هتل های ساحلی باکو هستید،هتل پولمن،گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

استخر روباز هتل پولمن باکو

۶.هتل بیگه بیچ

یکی از معروفترین،گرانترین و لوکس ترین هتل های باکو است.هتل بیگه بیچ،تنها برای افرادی که قصد سفر لاکچری به باکو را دارند مناسب است.این هتل در کنار یکی از بهترین سواحل باکو یعنی ساحل بیلگه ساخته شده است و دارای امکانات زیادی است.لازم به ذکر است که این هتل دارای ساحل اختصاصی است.

پارک آبی هتل بیلگه بیچ باکو


راستی اگر قصد دارید به شهر باکو سفر کنید،شما میتوانید برای رزرو تور زمینی باکو،ویزای آذربایجان،رزرو هتل در باکو و سایر خدمات با ما در تماس باشید.ما به عنوان کارگزار باکو در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای شما مهیا سازیم.

به امید دیدار شما عزیزان در شهر زیبای باکو ….

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه