1. صفحه اصلی
  2. »
  3. مجله گردشگری
  4. »
  5. سفر به باکو خوب است؟

سفر به باکو خوب است؟

شاید شما هم بعد از مدت ها قصد دارید به یک سفر خارجی بروید و دوست دارید بدانید که کدام یکی از کشورهایی ه معمولا ایرانیان برای سفر انتخاب میکنند بهتر است.در این بین چند کشور و شهر وجود دارد که ممکن است نظر شما را به خود جلب کند که ممکن است یکی از آن ها شهر باکو باشد.اما دوست دارید بدانید که آیا سفر به باکو خوب است؟ – چطور میتوانیم مطمئن شویم که در سفر به این شهر،لحظات خوشی را برای خود و خانواده ثبت کنیم؟  و …. برخی از سوالات که ممکن است شما نیز با آن ها مواجه باشید را در این نوشته پاسخ دهیم تا با دید بهتری برای سفر به باکو آماده شوید.در ادامه همراه سفریتا باشید.

سفر به باکو در مقابل شهرهای دیگر

اگر قصد دارید برای خرید کردن سفر کنید،بهتر است به این شهر نروید.اگرچه شهر باکو دارای مراکز خرید مدرن و زیادی است اما با توجه به اینکه ارزش واحد پول آذربایجان،نسبت به پول کشور ما،بسیار بیشتر است،خرید در این شهر را پیشنهاد نمیدهیم.اگر هم دوست دارید خریدی از این شهر داشته باشید،میتوانید در زمان حراج باکو که در ژانویه و جمعه سیاه میباشد،به این شهر سفر کنید.پس در نظر بگیرید که اگر هدف شما از سفر خرید کردن است،میتوانید نسبت به رزرو تور زمینی ترابزون،تور زمینی ارمنستان یا … اقدام کنید.

تصویری از شهر باکو در شب

تصویری از شهر باکو در شب

اما توجه داشته باشید که هزینه ی سفر به باکو بسیار ارزانتر از سفر به شهرهای دیگر است.به عنوان مثال اگر قصد داشته باشید، سفر زمینی به باکو داشته باشید،میتوانید با ۸۰ الی ۱۰۰ دلار آمریکا،حدود ۴ روز در این شهر اقامت داشته باشید.علاوه بر این،مسیر رسیدن به باکو،بسیار نزدیکتر از شهر و کشورهای دیگر است.توجه داشته باشید که اگر بخواهید به باکو بروید و اگر در نظر بگیریم که مبدا شما تهران است،حدود ۹ ساعت زمان نیاز خواهید داشت تا در شهر باکو باشید.اما اگر بخواهید به عنوان مثال به ترابزون سفر کنید،باید حداقل ۲۴ ساعت در راه باشید و این میتواند بسیار خسته کننده باشد.

چه کارهای در این شهر انجام دهیم؟

شهر باکو به خاطر ساختمان های قدیمی،کافه های زیبا،خیابان ها و ساخت و سازهای مدرنش معروف است و اگر به دنبال یک طبیعت بکر هستید،برای شما مناسب نخواهد بود.در ادامه به شما پیشنهاد میدهیم یک برنامه ی مشابه که ارائه میدهیم داشته باشید تا بازدید مفیدی از شهر باکو داشته باشید.

بازدید از جاذبه های توریستی زیرا را پیشنهاد میدهیم :

اگر هم دوست دارید از سواحل باکو استفاده کنید و تفریحات آبی داشته باشید،میتوانید از پارک آبی دالغا بیچ استفاده کنید یا در یکی از هتل های ساحلی باکو اقامت داشته باشید.اگرچه قبل از رزرو هتل های باکو،پیشنهاد میدهیم نوشته ی هتل در مرکز شهر یا ساحل را مطالعه کنید تا بهتر انتخاب کنید.


راستی اگر قصد دارید به شهر باکو سفر کنید،شما میتوانید برای رزرو تور زمینی باکو،ویزای آذربایجان،رزرو هتل در باکو و سایر خدمات با ما در تماس باشید.ما به عنوان کارگزار باکو در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را برای شما مهیا سازیم.

به امید دیدار شما عزیزان در شهر زیبای باکو ….

ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خبرنامه

عضویت در خبرنامه

دریافت اخبار و کدهای تخفیف ویژه